O nas

Myślisz, że wybór najlepszego kredytu jest skomplikowany i czasochłonny? Stworzyliśmy porównywarkę KtoryKredyt.pl, by uczynić go prostym, sprawnym i przejrzystym.

6 kliknięć. 15 sekund. To wszystko, co musisz zrobić, by otrzymać zestawienie kredytów dopasowane do Twoich potrzeb. Pracujemy według zasady: minimum wkładu ‐ maksimum informacji.

Porównujemy oferty aż 18 banków w Polsce. Na bieżąco aktualizujemy dane – bierzemy pod uwagę oferty standardowe, promocyjne i stworzone dla indywidualnych klientów. Pomagamy w zorganizowaniu każdego rodzaju kredytu hipotecznego ‐ na zakup mieszkania, budowę domu, refinansowanego, konsolidacyjnego i MdM. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań. Szukasz kredytu wymagającego jak najniższego wkładu własnego? A może zależy Ci na jak najdłuższym okresie spłaty? Znajdziemy ofertę dla Ciebie. Otrzymasz od nas przejrzyste zestawienie ofert, które ułatwi Ci podjęcie decyzji. Nasz zespół składa się z profesjonalistów i praktyków. Świat kredytów nie ma dla nas tajemnic.

Czekamy na Ciebie!